RussianUkrainian
RuUa
АКЦИЯ БУДНЕГО ДНЯ! Вход 100 грн с человека ( кроме пятницы, субботы, воскресенья и праздничных дней) Дети до 10 лет без оплаты
ОСЕННИЕ СКИДКИ: С 1 сентября скидка 10% на все услуги, кроме банкетного зала

Свята, різноманітні заходи, урочистості — важлива і приємна частина життя кожної людини. Однак на практиці організація свят і їх проведення виявляється завданням несподівано складною і відповідальною. Досить важко вибрати відповідне місце, підібрати меню, догодити всім учасникам майбутнього події. Організація свят, проведення урочистостей (Кривий Ріг) — задача, з якою ефективно впораються тільки справжні професіонали в цій сфері, заклади, що володіють достатнім досвідом і технічним оснащенням для адекватної підтримки подібних подій.

Для організації банкетів і заходів зв’яжіться з нами по телефону 0673297777.

Розважальний комплекс ПІТ-СТОП — саме те місце, де можна організувати і втілити в життя свято найвищого класу за прийнятною ціною. Завдяки цілому ряду важливих переваг комплексу, ПІТ-СТОП забезпечує проведення урочистостей в Кривому Розі для самих різних приводів, числа гостей, потреб замовників:

— зал-трансформер на 100 посадочних місць здатний забезпечити проведення весілля в Кривому Розі з великою кількістю гостей, корпоративної вечірки великої компанії або, наприклад, ювілею;

— місткий танцпол не соромлячись гостей свята в можливості потанцювати, насолодитися виступами і номерами. Крім того, це обставиною робить ПІТ-СТОП відмінним місцем для проведення запальної вечірки;

— DJ, ведучі, шоу-програми на будь-який смак — обов’язкові атрибути справжнього свята. ПІТ-СТОП дозволить вам довірити організацію розважальної програми для професіоналів від початку до кінця;

— зручна, містка парковка, уважний персонал, висококласний сервіс — то, завдяки чому проведення свят в Кривому Розі, в комплексі ПІТ-СТОП, стає не тільки запам’ятовується, але і максимально комфортним;

— різноманітна кухня, доступне меню для урочистостей від 150 грн. / Людини дозволить кожному нашому клієнту підібрати найбільш відповідний варіант для своїх можливостей і потреб.

Таким чином, Розважальний комплекс ПІТ-СТОП — оптимальне рішення для будь-якого заходу. Організувати проведення весілля, ювілею, танцювальне вечора, корпоративу, дитячого свята в Кривому Розі — тепер простіше і зручніше, ніж будь-коли. ПІТ-СТОП — рецепт на всі випадки життя, місце, де збуваються найсміливіші ідеї.

Бенкети

Організація банкетів у Кривому Розі — завжди необхідна і затребувана послуга. Найрізноманітніші радісні або, навпаки, сумні події — привід зібратися за одним столом для сім’ї, компанії друзів або, наприклад, колективу компанії. Але організація і проведення заходів в домашніх умовах — це клопітка і трудомістка затія. Тим більше, якщо мова йде про десятки гостей і / або підвищеним вимогам до комфорту, розваг, кухні. Набагато простіше довірити проведення банкетів в Кривому Розі професіоналам, серед яких розважальний комплекс ПІТ-СТОП займає особливе становище завдяки висококласному сервісу, великої місткості закладу, широким можливостям організації програми вечора, різноманітному меню, прийнятним для будь-якого бюджету цінами.

Незалежно від того, який банкет планується, — корпоративний захід, весілля, день народження, поминальний вечір, — проведення банкетів у Кривому Розі від комплексу ПІТ-СТОП — це завжди вдале рішення і гарантія незабутнього події. Організувавши один банкет у нас лише один раз, наші клієнти приходять знову і знову, щоб відзначити кожен особливий день в комфортній атмосфері відмінного обслуговування і найширших можливостей.

Ювілеї

Очевидно, що проведення ювілею в Кривому Розі — непросте завдання для кожного винуватця торжества. Подія такого масштабу трапляється нечасто, і будь-якого ювіляру хочеться організувати по-справжньому незабутнє свято для всіх своїх друзів і родичів. І буває особливо неприємно, якщо святкування круглої дати ускладнюється або навіть затьмарюється практичними труднощами, дорожнечею заходи, що розчаровує розважальною програмою, неприємними сюрпризами від обраного для торжества закладу.

Розважальний комплекс ПІТ-СТОП — саме те місце, де свято почнеться для вас вже після першого дзвінка нашого адміністратора. Тут є все для того, щоб організація свят у Кривому Розі виявилася турботою професіоналів, яку вони виконають на максимально можливому рівні при будь-якому, навіть самому скромному, бюджеті. Місткий зал на 100 місць, широкий вибір вітальних номерів від кращих артистів і танцювальних груп міста, послуги ведучих, різноманітне меню на будь-який смак, можливість реалізувати будь-який сценарій проведення ювілею, зручне розташування комплексу — все те, завдяки чому відповідь на питання «як провести день народження в Кривому Розі? » в наступний раз буде мати для вас тільки одна відповідь: ПІТ-СТОП.

Весілля

Організація і проведення весілля в Кривому Розі — це те завдання, в якій неприпустимі помилки. Адже якщо невдалий вибір закладу для, наприклад, корпоративного заходу дозволить виправитися наступного разу, то урочистості, пов’язані з одруженням, — для багатьох єдине така подія в житті. Тут все повинно бути виконано на найвищому рівні. При цьому кухня, приміщення, ціна — ще не все, що цікавить майбутніх молодят. Не менше значення якісна організація весілля у Кривому Розі приділяє також розважальній програмі, планування вечора, підбору номерів.

У світлі численних вимог до подібного торжества, в нашому місті можна виділити лише кілька закладів, які здатні забезпечити дійсно запам’ятовується, радісне, веселе святкування весілля. Але навіть серед них розважальний комплекс ПІТ-СТОП відрізняє ряд важливих переваг:

— місткий зал-трансформер дозволить уникнути тісноти, залишить достатньо простору для розважальної програми, танців, конкурсів;

— професійна організація весіль в Кривому Розі від ПІТ-СТОП допоможе скласти неповторну програму вечора, скористатися послугами артистів і танцювальних груп, здійснити правильний підбір тамади;

— потужне звукове, музичне та відеообладнання зробить торжество однаково комфортним для всіх гостей, забезпечити запальну танцювальну програму;

— гнучке і різноманітне меню забезпечить проведення весілля в Кривому Розі для будь-якого бюджету при незмінно високій якості оригінальних і смачних страв;

— розташування комплексу в центрі міста плюс містка парковка — гарантія безпроблемного під’їзду будь-якого весільного кортежу і додаткову зручність для гостей торжества.

Таким чином, розважальний центр ПІТ-СТОП — саме те місце, де організація весілля у Кривому Розі стане легким і приємним турботою для закоханих, а саме торжество — запам’ятовується на все життя святом, яке будуть згадувати із задоволенням винуватці події і гості.

Дні народження

День Народження — очікуваний і бажаний свято для будь-якої людини. І незалежно від віку, статків, захоплень кожному хочеться організувати незабутнє свято для друзів і знайомих. Звичайно, все це можна зробити і в домашніх умовах, проте таке проведення дня народження в Кривому Розі — не найкращий варіант в більшості випадків. Нікому не хочеться в своє свято витрачати час, сили і нерви на практичні турботи, пов’язані з торжеством.

Розважальний комплекс ПІТ-СТОП і його персонал із задоволенням позбавить вас від усіх неприємних клопотів, з якими часто пов’язана організація дня народження в Кривому Розі. Проведення свят в піт-стоп — це легкість, веселощі і реалізація найсміливіших ідей за розумну плату. Для нас не проблема будь-які сценарії проведення дня народження, а сервіс, кухня і унікальний місткий зал-трансформер напевно порадують вас високим рівнем комфорту і якості, що зробить торжество незабутнім і унікальним у своєму роді. ПІТ-СТОП — це проведення дня народження в Кривому Розі для будь-якого бюджету і кількості гостей з яскравою розважальною програмою, зручно і без зайвих проблем.

Дитячі свята

Проведення дитячих свят в Кривому Розі — завжди непросте завдання для батьків, які хочуть подарувати своєму чаду оригінальне і цікаве подія. Закладів, здатних забезпечити всі умови для дитячого дня народження, в місті не так вже й багато. У той же час, будь-який подібний захід будинку — непосильна праця, особливо, якщо мова йде про велику кількість маленьких гостей. Така компанія здатна на багато що, якщо не організувати торжество в правильному місці за допомогою професіоналів.

І особливо приємно, що саме Розважальний комплекс ПІТ-СТОП все частіше стає тим закладом, в якому замовляють проведення дитячих свят у Кривому Розі. Просторе приміщення, велике меню для дітей, можливість запросити провідних, що мають великий досвід обслуговування подібних заходів, достатній потенціал для того, щоб реалізувати найсміливіші сценарії проведення дитячих днів свят в Кривому Розі — неповний список того, що може запропонувати ПІТ-СТОП батькам і дітям . Таке свято стане прикрасою будь-якого дня народження або іншого радісної події в житті дитини, і напевно стане доброю традицією відзначати всі сімейні свята в нашому розважальному комплексі.

Тематичні і класичні вечірки

Проведення дня народження, дитячого свята, дискотеки, організація весілля в Кривому Розі — далеко не все, що може запропонувати Розважальний комплекс ПІТ-СТОП. Життя будь-якої людини дуже різноманітна, і може запропонувати кожному незліченна безліч приводів відсвяткувати будь-яку подію в колі друзів, знайомих, родичів, колег, однодумців. Крім десятків «червоних днів» календаря, для яких може знадобиться організація свят в Кривому Розі, унікальні тематичні і класичні вечірки все частіше замовляють організації і просто компанії друзів без видимого приводу, єдино для того, щоб цікаво і весело провести час. Вечірки в Кривому Розі — також затребувана послуга для компаній самого різного масштабу. Корпоративні свята, річниці, дні народження співробітників завжди були і є чудовим приводом для проведення пам’ятних заходів.

Розважальний комплекс ПІТ-СТОП — місце, де проведення свят у Кривому Розі стає простим і доступним задоволенням. Великий зал-трансформер, значний досвід організації самих різних форматів вечірок, різноманітне меню для будь-яких бюджетів — все те, що необхідно для яскравого заходу. Наші можливості в організації тематичних і класичних вечірок в Кривому Розі обмежуються виключно вашою фантазією, а наш професіоналізм стане приводом проводити яскраві, незвичайні, цікаві свята знову і знову.

Дискотеки кращого формату

Проведення дискотек, танцювальних вечорів — завдання, з яким справиться далеко не будь-який заклад. Адже якщо більш-менш повне, цікаве меню, досить велике приміщення, наявність танцполу — це те, чим можуть похвалитися багато, то потужне музичне та звукове обладнання, спеціальна техніка, великий досвід проведення вечірок самого різного формату — рідкість і привід довірити проведення заходів в Кривому Розі закладу, що відповідає всім цим умовам.

На щастя, Розважальний комплекс ПІТ-СТОП — саме те місце, де організація дискотеки в м.Кривий Ріг не зіткнеться з практичними труднощами. Потужне оснащення, місткий зал, великий танцпол, зручний бар — все, що потрібно для того, що вечірка вдалася на славу.

Як замовити банкет?

Якщо вас зацікавили наші послуги, зв’яжіться з менеджерами розважального комплексу ПІТ-СТОП по телефону , вони дадуть відповідь на всі необхідні питання з величезним задоволенням і допоможуть порадою при організації гідного свята.

Ми гарантуємо високу якість і бездоганну організацію заходів, що проводяться, і готові перетворити Ваше свято в виключно приємне, незабутня подія, захистивши клієнтів від зайвого клопоту і занепокоєння!